projekt graficzny ekspozytory

Projekt graficzny ekspozytory

Ekspozytory/ standy/ displaye mieszczące się w punktach własnych przeważnie mają bardziej stonowane i mniej nasycone treścią projekty graficzne ze względu na brak konkurencji. Ich główną cechą jest prezentacja samego produktu oraz przechowywanie.

Ekspozytory/standy wolnostojące służą najczęściej do promocji wybranych produktów o niewielkiej wadze i gabarytach w galeriach handlowych, dyskontach czy punktach spożywczych. Ich główną zaletą jest to, że przeważnie cała powierzchnia jest pokryta projektem promocyjnym ze znakiem firmowym co stanowi doskonałe źródło do prezentacji treści marketingowych.

Najczęściej ekspozytory reklamowe wykonywane są z kartonu, drewna, pleksi lub metalu. Można skorzystać z gotowych rozwiązań gdzie mamy zaprojektowane już rozmieszczenie półek, haczyków czy koszy oraz miejsce na umieszczenie naszego projektu. Drugim rozwiązaniem jest stworzenie indywidualnego standu, przeznaczonego tylko na nasz produkt. Może to być rozwiązanie droższe ale dające więcej możliwości już na etapie projektowania. Sam kształt może być już doskonałą reklamą , która wygeneruje nam zwiększoną sprzedaż. Przy takich koncepcjach łatwiej o efektowniejsze wyeksponowanie logo marki.

Zapraszamy do składania zapytań na wszelkie projekty graficzne nie tylko dla ekspozytorów lub standów.

ZAMÓW PROJEKT


PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Projekt nadruków na odzieży

Projektowanie graficzne

Ulotki reklamowe formaty

Projektowanie materiałów promocyjnych