Projektowanie logo

Jednym z podstawowych elementów niezbędnych do stworzenia skutecznej identyfikacji wizualnej marki jest jej logo. To dzięki niemu firma zyskuje rozpoznawalność i buduje świadomość u swoich aktualnych i potencjalnych klientów. Projektowanie logo firm rozpoczynamy od opracowania aktualnej świadomości marki, branży, jej odbiorców i wielu innych czynników, które wpływają na skuteczne budowanie wizerunku. Zależnie od charakteru działalności oraz jej odbiorców znaki firmowe mogą być zabawne, poważne, minimalistyczne czy kolorowe. Najważniejszą zasadą, którą kierujemy się w naszej pracowni jest tworzenie projektów, które zostaną zapamiętane i czytelne dla każdego Twojego potencjalnego klienta.

Projektowanie logotypu jako podstawowy element identyfikacji wizualnej marki

Istotnym jest, aby znak firmowy nawiązywał do charakteru marki. Dlatego tworząc szkic szczegółowo weryfikujemy nie tylko samą działalność, ale także już istniejący content w postaci nazwy firmy, wyglądu strony internetowej, kolorystyki obraną przez markę, a nawet kształtów czy grafik – wszystkiego, co ma znaczenie dla identyfikacji wizualnej. W ten sposób opracowany i przeanalizowany marketing treści dają nam już bardzo dużo informacji, które możemy wykorzystać do stworzenia chwytliwego logo. Jeśli natomiast marka dopiero powstaje i nie ma jeszcze stworzonych elementów identyfikacji, mamy całkowicie nieograniczone możliwości, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zastosowanie Twojego nowego logo w elementach identyfikacji wizualnej

Niezależnie od tego czy content marketing oraz poszczególne elementy identyfikacji wizualnej zostały już wdrożone czy dopiero zostaną zaprojektowane, stworzymy dla Twojej marki lub firmy znak graficzny, który pozostanie nieodłącznym i skutecznym elementem wizualnym działalności o każdym charakterze. Korzystając z naszych usług otrzymujesz logotyp na własność. Oznacza to, że zrzekamy się praw autorskich, a jego jedynym właścicielem jesteś Ty. Przygotowany i zaakceptowany projekt otrzymasz w najbardziej popularnych formatach plików, dzięki czemu możesz z niego dowolnie korzystać w każdym programie i umieszczać w dowolnych miejscach takich jak:

 • plakaty,
 • wizytówki,
 • banery reklamowe,
 • dokumenty,
 • koperty,
 • pieczątki,
 • stopka mailowa,
 • kalendarze,
 • billboardy,
 • roll-upy,
 • ulotki,
 • strona internetowa,
 • aplikacja mobilna,
 • gadżety reklamowe dla klientów i pracowników takie jak kubki, długopisy, torby, naklejki, odzież.

Dodatkowo, stworzony przez nas projekt logo otrzymasz w wersji gotowej do zamieszczenia na wszystkich wyżej wymienionych, co oznacza, że samodzielnie możesz je wdrożyć na dowolną powierzchnię czy witrynę firmową bez potrzeby pomocy grafika czy informatyka. Należy jednak pamiętać o pozostałych elementach takich jak grafika, czcionka czy kolorystyka, które powinny współgrać z nowym logo. Spójny content marketing oraz identyfikacja wizualna są elementem niezbędnym, który sprawi, że marka stanie się nie tylko rozpoznawalna, ale także pozytywnie kojarzona przez odbiorców. W ramach naszej działalności wykonujemy także rewitalizację istniejącego już projektu znaku firmowego, który potrzebuje odświeżenia i unowocześnienia. Kompleksowe działania i realizacje powstających w naszej pracowni w Lublinie projektów znaków graficznych oraz poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej możesz obejrzeć na stronie głównej naszej witryny internetowej.

Z naszym projektem znaku firmowego możesz zrobić wszystko!

Tak przygotowujemy pliki końcowe abyś mógł w przyszłości zamówić dla swojej firmy nadruk na odzieży korzystając z techniki termotransferu, sitodruku, sublimacji, dtg czy też haftu. Twój znak firmowy będzie mógł być wygrawerowany na aluminium, drewnie czy też szkle. Możesz sprawić swoim pracownikom upominki firmowe z logo waszej firmy w postaci kubków ceramicznych z nadrukiem kalki, piaskowania, soft touch czy nadruku bezpośredniego. Bez względu na to, czy zamierzasz używać logo tylko w formie cyfrowej czy też zechcesz skorzystać z dowolnej techniki drukarskiej będziesz mógł to zrobić bez najmniejszego problemu.

Chcesz zamówić logo dla swojej firmy?

Odeślij nam odpowiedzi na pytania zwarte w BRIEF a otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

Lub po prostu napisz do nas!

Nadruk Logo

Nadruk Logo

na odzieży metodą termotransferu z wykorzystaniem palety PANTONE
Projekt logo

Projekt logo

nadruk z palety CMYK na materiałach poligraficznych
Logo nadruk

Logo nadruk

na kubku metodą kalki ceramicznej
Logo oznakowanie

Logo oznakowanie

samochodu z wykorzystaniem folii

ZOBACZ WIĘCEJ

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Zestaw symboli mających na celu wyróżnienie firmy na tle konkurencji i zachowania jej spójnej identyfikacji.

Więcej

GRAFIKI NA STRONY WWW

Projekty layoutów stron, bannery, ikony, slidery, grafiki na potrzeby social media.

Więcej

PRZYGOTOWANIE DO DRUKU

Projekty materiałów poligraficznych: wiyzytówki, ulotki, papier firmowy, teczki i wiele innych.

Więcej


LOGO CZYTAJ WIĘCEJ

Budowa Logo

Szybka wycena

Identyfikacja wizualna