Outsourcing usług graficznych

Outsourcing usług graficznych


Prowadzisz firmę i coraz częściej potrzebujesz projektów graficznych dla swoich materiałów promocyjnych, ulotek, plakatów czy bannerów do social media? Zastanawiasz się nad zatrudnieniem grafika, ale boisz się, czy ilość projektów wypełni cały etat, a dodatkowo będziesz musiał zapewnić odpowiedni sprzęt do pracy i oprogramowanie.
Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zastosowanie outsourcingu usług graficznych i powierzenie prac projektowych jednej firmie.

Jakie są tego plusy?

  • masz na swoje usługi profesjonalistów, którzy przygotują dla Ciebie każdy projekt bez względu na pole eksploatacji oraz doradzą w wyborze drukarni do zrealizowania Twoich zleceń,
  • wygodna forma rozliczenia w zależności od ilości przygotowanych projektów (tygodniowo / miesięcznie – rozliczenie na podstawie faktury). Przy stałej współpracy możesz liczyć na atrakcyjne pakiety cenowe,
  • nie musisz się martwić sprzętem, programami czy zorganizowaniem miejsca pracy,
  • zlecasz tyle ile potrzebujesz,
  • korzystanie z jednego studia projektowego gwarantuje zachowanie spójności wszystkich przygotowanych materiałów (notesy, teczki, kalendarze, plakat i wiele innych).

Nie jesteś pewien czy outsourcing usług graficznych jest dla Twojej firmy? Zadzwoń, porozmawiamy o Twoich projektach i doradzimy najlepsze rozwiązanie.
Napisz lub zadzwoń!


PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Projektowanie graficzne

Projekty na potrzeby poligrafii

Brief projekty

Czy potrzebuję logo?